Pit Stop
17 Ekim 2018'de eklendi

2018 Ekim Fiat Kampanyası Başladı

2018 Ekim Fiat Kampanyası Başladı

İtalyan otomobil üreticisi Fiat ülkemizdeki faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Ülkemizin otomobil dünyasındaki geçmişine baktığımızda Fiat modellerinin popülaritesini rahatlıkla görebiliriz.

Uygun fiyat, teknoloji, tasarım ve düşük yakıt tüketimi gibi konularda ön plana çıkmayı başaran Fiat Egea Sedan modeli 2018 Ekim ayına özel olarak oldukça uygun bir fiyatla satışa sunuluyor.

Ekim Ayı Herkesi Egea Sedan Sahibi Yapmaya Hazır

Ekim ayı sonuna kadar devam edeceği ifade edilen kampanya kapsamında 2018 Fiat Egea Sedan modeli sadece 69 bin 900 TL‘den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

Bu aya özel indirimler, yeni ÖTV düzenlenmesi ve hurda teşvikiyle oldukça ekonomik bir hale gelen Egea Sedan modelinin kaçırılmaması tavsiye edilmektedir.

Düşük Fiyatın Yanı Sıra Uygun Kredi Fırsatları

Tüm bunların yanı sıra Ekim ayına özel olarak Fiat Egea Sedan modeli için Fiat tarafından faizsiz olarak 12 ay vadeyle 30 bin TL‘ye kadar kredi fırsatları sunuluyor.

Editörün Düşüncesi

Otomotiv sektöründeki kur baskısının 2018 yılı sonu ve 2019 yılı ilk aylarında daha net hissedileceği düşünülüyor. Bu günlerde veya ilerleyen aylarda yeni araba satın almayı düşünenlerin yeni yıl zamları gelmeden fırsatları değerlendirmeleri oldukça mantıklı olacaktır. 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

13 Ağustos 2019, 21:14

2019 Ağustos Honda CR-V Fiyatları

2019 Honda CR-V Fiyat Listesi (2019 Ağustos)

Dünya otomotiv lideri binek modellerinde elde ettiği başarıyı kısa içerisinde SUV modeli olan CR-V’de de yakaladı. Birçok ülkede olduğu gibi ülkemiz pazarında da en çok tercih edilen SUV modeller arasında yer alan CR-V’nin 2019 Ağustos ayına ait güncel fiyat listesini sizler için derledik. 2019 Ağustos Honda CR-V Fiyatları 2019 Honda...

Devamını Görüntüle