Pit Stop
01 Nisan 2019'de eklendi

2019 Kia Ceed Fiyat Listesi

2019 Kia Ceed Fiyat Listesi

Anadolu Grubu himayesinde Türkiye’de faaliyet gösteren Kia’nın merakla beklenen otomobili 2019 Kia Ceed resmi olarak ülkemizde satışı sunuldu.

Kia Ceed, Rio ve Sportage modelleriyle ülkemizde ön plana çıkan markanın 2019 yılında da rekabete ortak olacağını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Başlangıç fiyatını görünce sizlerin de aynı düşünceye sahip olacağına eminiz.

Küresel bazda yaşamakta olan ekonomik problemlerin çıkış noktası olarak kabul edilen kur dalgalanmaları ülkemizde özellikle otomotiv sektöründe direkt olarak hissedilmektedir. Markaların zor zamanlar yaşadığı net bir şekilde görülmekte olup fiyat listelerinde de son derece rekabetçi rakamların ortaya çıkmaya başlaması da bu durumu ortaya koyuyor.

99 Bin 900 TL’den Başlayan Fiyatlarla Kia Ceed

Kia’nın başarılı modeli Ceed ülkemizde 99 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilecek. 5 yıl veya 150 bin kilometre garanti verilmesi de en çok beğenilen detaylar arasında yer alıyor.

Başlangıç gamında 1.4 litrelik 100 HP güç üreten benzinli motoruyla karşımıza çıkan Kia Ceed modelinin farklı motor seçenekleri de bulunmaktadır.

Önümüzdeki günlerde 2019 Kia Ceed modelinin tüm motor seçenekleri detaylı bir şekilde sitemizde yer alacaktır. 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

10 Ocak 2019, 19:54

Geçtiğimiz hafta gün yüzüne çıkan Yeni Honda CR-V modeliyle birlikte merak edilen dizel otomatik tartışmasına nokta koyuldu.

cool
2019 Honda CR-V Dizel Otomatik Çıkacak Mı? (Açıklandı)

Ülke olarak hepimize dizel otomatik kombinasyonu her daim çekici gelmiştir. Bu yüzden uzun zamandır takipçilerimiz tarafından tarafımıza Yeni Honda CR-V dizel otomatik kombinasyonunun satışa sunulup sunulmayacağı konusunda sorular gelmektedir. Honda Resmi Olarak Noktayı Koydu Geçtiğimiz hafta gün yüzüne çıkan Yeni Honda CR-V modeliyle birlikte merak edilen dizel otomatik tartışmasına nokta koyuldu. Otomobil tutkunlarının beğenisine sunulan Yeni...

Devamını Görüntüle