Pit Stop
1 dakikada okuyabilirsiniz 27 Temmuz 2019'de eklendi

2020 Audi S6 Fiyatı Açıklandı Rakiplerinden Daha Ucuz

Sektörü yakından takip edenlerin bildiği üzere 2020 Audi S6 modeli büyük bir yenilik geçirdikten sonra karşımıza çıktı. Şuan için Amerika'da satışa sunulan aracın kısa süre içerisinde birçok ülkede satışa sunulması bekleniyor.

2020 Audi S6 Fiyatı Açıklandı Rakiplerinden Daha Ucuz

Sektörü yakından takip edenlerin bildiği üzere 2020 Audi S6 modeli büyük bir yenilik geçirdikten sonra karşımıza çıktı. Şuan için Amerika’da satışa sunulan aracın kısa süre içerisinde birçok ülkede satışa sunulması bekleniyor.

2020 Audi S6 iç mekanı sadeliği ve yüksek kalite algısıyla dikkat çekiyor.

2020 Audi S6 İç Mekan

Motor Teknolojisinde Köklü Değişiklik

Selefine göre araçta en büyük değişiklik kalbinde meydana geldi. 2020 Audi S6 sedan modelinde görev almaya başlayan hibrit motor performans beklentilerini rahatlıkla karşılayabilecek.

V6 motor teknolojisine sahip olan yeni S6 2.9 litrelik motor hacmiyle 444 HP güç ortaya koyuyor. Aynı zamanda tork değerinin de 443 lb-ft olması da dikkat çeken sayısal veriler arasında yer  alıyor.

2020 Audi S6 modelinin bir diğer dikkat çekici teknik özelliği ise 4×4 çekiş sistemine sahip ve güç aktarımının 8 ileri tam otomatik şanzımanla sağlanıyor olmasıdır.

Yeni Audi S6 Fiyatı

Bir önceki versiyonuna kıyasla bünyesine hibrit teknolojisini dahil eden aracın fiyatında beklenildiği gibi büyük bir artış yaşanmadı. Yeni teknoloji aracın fiyatını sadece 2020 dolar artırdı. Şuan 2020 Audi S6 fiyatı Amerika pazarında 74 bin 895 dolar olarak belirlendi. Rakiplerine kıyasla daha düşük bir satış fiyatına sahip olan aracın dünya genelinde büyük bir ilgi göreceği tahmin ediliyor.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

30 Ekim 2018, 20:25

2018 Renault Megane Sedan Dizel Fiyatları

Fransa merkezli Renault markası uzun yıllardan beri ülkemizde üretim faaliyetlerine devam ediyor. Ülkemizin otomotiv geçmişine baktığımızda Renault’un büyük bir öneme sahip olduğunu rahatlıkla görebiliriz. Kamu araçlarında ve şirket filolarında da oldukça yaygın olarak bulunması da bu durumu destekliyor. Markanın iz bırakan araçları arasında yer  alan Megane modelinin bilindiği üzere 4. nesliyle satışları...

Devamını Görüntüle