Pit Stop
1 dakikada okuyabilirsiniz 27 Temmuz 2019'de eklendi

2020 Audi S6 Fiyatı Açıklandı Rakiplerinden Daha Ucuz

Sektörü yakından takip edenlerin bildiği üzere 2020 Audi S6 modeli büyük bir yenilik geçirdikten sonra karşımıza çıktı. Şuan için Amerika'da satışa sunulan aracın kısa süre içerisinde birçok ülkede satışa sunulması bekleniyor.

2020 Audi S6 Fiyatı Açıklandı Rakiplerinden Daha Ucuz

Sektörü yakından takip edenlerin bildiği üzere 2020 Audi S6 modeli büyük bir yenilik geçirdikten sonra karşımıza çıktı. Şuan için Amerika’da satışa sunulan aracın kısa süre içerisinde birçok ülkede satışa sunulması bekleniyor.

2020 Audi S6 iç mekanı sadeliği ve yüksek kalite algısıyla dikkat çekiyor.

2020 Audi S6 İç Mekan

Motor Teknolojisinde Köklü Değişiklik

Selefine göre araçta en büyük değişiklik kalbinde meydana geldi. 2020 Audi S6 sedan modelinde görev almaya başlayan hibrit motor performans beklentilerini rahatlıkla karşılayabilecek.

V6 motor teknolojisine sahip olan yeni S6 2.9 litrelik motor hacmiyle 444 HP güç ortaya koyuyor. Aynı zamanda tork değerinin de 443 lb-ft olması da dikkat çeken sayısal veriler arasında yer  alıyor.

2020 Audi S6 modelinin bir diğer dikkat çekici teknik özelliği ise 4×4 çekiş sistemine sahip ve güç aktarımının 8 ileri tam otomatik şanzımanla sağlanıyor olmasıdır.

Yeni Audi S6 Fiyatı

Bir önceki versiyonuna kıyasla bünyesine hibrit teknolojisini dahil eden aracın fiyatında beklenildiği gibi büyük bir artış yaşanmadı. Yeni teknoloji aracın fiyatını sadece 2020 dolar artırdı. Şuan 2020 Audi S6 fiyatı Amerika pazarında 74 bin 895 dolar olarak belirlendi. Rakiplerine kıyasla daha düşük bir satış fiyatına sahip olan aracın dünya genelinde büyük bir ilgi göreceği tahmin ediliyor.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Ekim 2018, 20:11

Yeni Cadillac XT4 V-Sport SUV Geliyor

Otomobil dünyasının efsaneleri arasında yer alan Cadillac markası yepyeni bir modelle gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyor. Sektörün içerisinden oldukça güvenilir kaynakların iddialarına göre Cadillac’ın yeni SUV modeli BMW X2 ve Jaguar E-Pace modellerine rakip olacak. Şuan için detaylar gizli tutulsa da ortaya çıkan ipucu görüntülerinde sadece aracın arka tasarımı görülebiliyor. Bunun haricinde rakiplerine benzer...

Devamını Görüntüle