Pit Stop
09 Ocak 2020'de eklendi

2020 Peugeot 2008 Türkiye Satışı Başladı

2020 Peugeot 2008 Türkiye Satışı Başladı

Dün yazdığımız haberin ardından 24 saat geçmeden Peugeot Türkiye tarafından Yeni 2008 modeli resmi olarak satışa sunuldu.

Markanın resmi internet sitesine girildiğinde ana sayfada resmi satış ile ilgili bilgi yer almaktadır.

İnternet sitesi üzerinde yer alan “Sipariş Verin” butonuna tıkladıktan sonra siparişinizle ilgili olarak ön kayıt oluşturabilirsiniz. Siparişinizin ardından yetkililer tarafınıza paylamış olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden ulaşacak ve bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Yoğun bir talep görmesi beklenen 2020 Peugeot 2008 modeline geç kalmadan sahip olmak isteyenlerin vakit kaybetmeden resmi internet sitesi üzerinden sipariş oluşturması tavsiye ediliyor.

2020 Peugeot 2008 Türkiye fiyat listesi ve diğer tüm detaylar için internet sitemizi güncel bir şekilde takip etmeniz yeterli olacaktır.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

13 Kasım 2018, 19:29

Karsan Jest Elektrik BMW Motoruna Kavuştu

Ülkemizin gurur kaynakları arasında yer alan Karsan firması bilindiği üzere Jest adını verdiği minibüslerle hem iç hem de dış pazarda büyük bir ilgi görüyor. Karsan ve BMW iş birliğiyle bir süredir çalışmaları devam eden yeni modelin ise resmi tanıtımı geçtiğimiz günlerde BMW’nin Almanya’da yer alan tesislerinde gerçekleştirildi. İlk olarak Türkiye’nin...

Devamını Görüntüle