Pit Stop
2 dakikada okuyabilirsiniz 15 Ekim 2019'de eklendi

2020 Yeni BMW 1 Serisi Türkiye Fiyatı Açıklandı

2020 Yeni BMW 1 Serisi Türkiye Fiyatı Açıklandı

Alman üreticinin kompakt sınıf temsilcisi 1 Serisi ülkemizde resmi olarak satışa sunuldu. Yeni BMW 1 Serisi Türkiye fiyatı rekabetçi olabilecek mi?

Dizel Motor Seçeneği Devam Ediyor

Birçok markanın aksine BMW 1 Serisi’nde dizel motor seçeneği sunulmaya devam ediliyor. Sportif temsilci 1 Serisi ülkemiz pazarına 3 silindirli ve 1.5 litre hacminde dizel ve benzinli motor seçenekleriyle giriş yaparken Sportline ve M Sport olmak üzere farklı tasarımlara sahip 2 seçeneğin yer aldığı dikkatlerden kaçmıyor.

7 İleri Steptronik Otomatik Şanzıman Standart

Tüm motor, tasarım ve donanım seçeneklerinde 7 ileri steptronik adı verilen otomatik şanzıman standart olarak sunuluyor. Önden çekiş sistemine sahip olan Yeni BMW 1 Serisi’nin bugüne kadar BMW tarafından geliştirilmiş olan en verimli önden çekiş sistemi olabileceği ifade edilmektedir.

2020 BMW 1 Serisi Türkiye Fiyatı

Yeni BMW 1 Serisi Türkiye fiyatı 233 bin 800 TL‘den başlamakta olup motor ve donanım seçeneklerine göre yukarı yönde değişim gösteriyor.

Yeni BMW 116d Teknik Özellikleri

  • 3 silindirli dizel güç ünitesi
  • 0’dan 100’e 10.1 saniye
  • 270 Nm tork ve 116 bg güç
  • Karma yakıt tüketim değeri 4.6 litre

Yeni BMW 1 Serisi 1.5 Benzinli Teknik Özellikleri

  • 140 bg güç ve 220 Nm tork
  • 0’dan 100’e 8.5 saniye
  • Karma yakıt tüketim değeri 5.9 litre

Editörün Yorumu

Kur dalgalanmaları ve ÖTV desteğinin sona ermesiyle birlikte ülkemiz otomotiv pazarında hem sıfır hem de ikinci el otomobil fiyatlarının büyük bir hızla artış gösterdiği ve artmaya da devam ettiğini hepimiz yakından takip ediyoruz. Her ne kadar Yeni BMW 1 Serisi başlangıç fiyatı yüksek olarak yorumlansa da aynı segmentte yer alan diğer markaların modelleriyle kıyaslayınca fiyat performans açısından BMW 1 Serisi’nin bu fiyatıyla dahi birçok kişi tarafından tercih edileceğini rahatlıkla ifade edebiliriz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Ekim 2018, 20:11

Yeni Cadillac XT4 V-Sport SUV Geliyor

Otomobil dünyasının efsaneleri arasında yer alan Cadillac markası yepyeni bir modelle gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyor. Sektörün içerisinden oldukça güvenilir kaynakların iddialarına göre Cadillac’ın yeni SUV modeli BMW X2 ve Jaguar E-Pace modellerine rakip olacak. Şuan için detaylar gizli tutulsa da ortaya çıkan ipucu görüntülerinde sadece aracın arka tasarımı görülebiliyor. Bunun haricinde rakiplerine benzer...

Devamını Görüntüle