SON DAKİKA
08 Aralık 2018'de eklendi

BMW X8 En Pahalı Model Olacak

BMW X8 En Pahalı Model Olacak

Alman otomobil devi BMW’nin SUV ailesi X adı verilen modellerden oluşuyor. Otomobil dünyasını yakından takip edenlerin bildiği üzere dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de BMW X5 modeli markanın en çok tercih edilen araçları arasında yer alıyor.

X5 modelinden sonra ortaya çıkarılan X6, hem SUV hem de büyük bir hatchback görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

X7 modeli ise otomobil dünyası kulislerinde konuşulmaya başlandıktan kısa bir süre içerisinde ortaya çıktı ve henüz yollarda göremeden markadan X8 sızıntıları gelmeye başladı.

Şuan için geliştirilme aşamasında olduğu iddia edilen BMW X8 modelinin teknik detayları ve tasarımı gizli tutulurken fiyatıyla ilgili ise haberler gün yüzüne çıkıyor.

Şuan için BMW X7 modelini xDrive50i M Sport seçeneğiyle tercih etmiş olsanız bile X8 modelinin bu araçtan 122 bin 425 dolar daha pahalı olacağı ifade ediliyor. 

G09 kod adına sahip olan BMW X8 modelinin teknik detaylarının ve tasarım özelliklerinin gün yüzüne çıkması büyük bir merakla bekleniyor.

Tahmin edilen fiyatın resmileşmesi durumunda BMW X8, markanın en pahalı modeli olacağı gibi SUV rakipleri içerisinde de en pahalılar arasına girecektir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Ekim 2018, 20:11

Yeni Cadillac XT4 V-Sport SUV Geliyor

Otomobil dünyasının efsaneleri arasında yer alan Cadillac markası yepyeni bir modelle gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyor. Sektörün içerisinden oldukça güvenilir kaynakların iddialarına göre Cadillac’ın yeni SUV modeli BMW X2 ve Jaguar E-Pace modellerine rakip olacak. Şuan için detaylar gizli tutulsa da ortaya çıkan ipucu görüntülerinde sadece aracın arka tasarımı görülebiliyor. Bunun haricinde rakiplerine benzer...

Devamını Görüntüle