SON DAKİKA
08 Aralık 2018'de eklendi

Honda Passport SUV Üretimi Başladı

Honda Passport SUV Üretimi Başladı

Honda’nın Alabama’da yer alan tesislerinde bir süredir beklenen Honda Passport SUV modelinin üretimleri start aldı.

Honda Pilot ve Honda CR-V modelleri arasında konumlanacağı ifade edilen Honda Passport SUV modelinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı konusunda ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Markanın üst düzey yöneticilerinin ifadelerine göre 2019 yılının başlarından itibaren Honda Passport SUV modeli satışa sunulmaya başlanacak.

Honda Passport SUV İç Mekan

Honda Passport SUV İç Mekan

Honda Passport SUV Amerika’da Çok Güçlü

İlk olarak Amerika pazarında sunulması beklenen Honda Passport SUV modelinin kalbinde 3,5 litre hacminde V6 güç ünitesi görev alacak.

280 HP güç ve 355 Nm tork üretecek olan aracın Amerika versiyonu rakipleri karşısında oldukça güçlü bir konumda yer alacak. Honda Passport SUV modelinin Avrupa ve ülkemizde satışa sunulması durumunda motorunun tamamen değişeceğini rahatlıkla ifade edebiliriz.

4X4 Çekiş Opsiyonel Olarak Sunulacak

Önden çekiş sistemi standart olarak sunulurken 4×4 çekiş sisteminin opsiyonel olarak sunulacağı belirtiliyor. Önden çekiş sistemiyle araç 1588 kilogram çekme kapasitesine sahip olurken, 4×4 çekiş sisteminin tercih edilmesi durumunda bu değerin 2,268 kilograma yükseldiği dikkatlerden kaçmıyor.

Honda Passport SUV Fiyatı Açıklandı Mı?

Honda Passport SUV fiyatı konusunda henüz net bir bilgi bulunmasa da Honda Pilot modelinin fiyatına kıyasla daha uygun bir fiyatla satışa sunulacağını biliyoruz. Bu bağlamda net bir şekilde aracın Amerika’da 31 bin dolardan daha ucuz olacağını söyleyebiliriz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

10 Ocak 2019, 19:54

Geçtiğimiz hafta gün yüzüne çıkan Yeni Honda CR-V modeliyle birlikte merak edilen dizel otomatik tartışmasına nokta koyuldu.

cool
2019 Honda CR-V Dizel Otomatik Çıkacak Mı? (Açıklandı)

Ülke olarak hepimize dizel otomatik kombinasyonu her daim çekici gelmiştir. Bu yüzden uzun zamandır takipçilerimiz tarafından tarafımıza Yeni Honda CR-V dizel otomatik kombinasyonunun satışa sunulup sunulmayacağı konusunda sorular gelmektedir. Honda Resmi Olarak Noktayı Koydu Geçtiğimiz hafta gün yüzüne çıkan Yeni Honda CR-V modeliyle birlikte merak edilen dizel otomatik tartışmasına nokta koyuldu. Otomobil tutkunlarının beğenisine sunulan Yeni...

Devamını Görüntüle