Pit Stop
09 Aralık 2019'de eklendi

Volkswagen Nivus 2020’de Geliyor

Volkswagen Nivus 2020’de Geliyor

Alman üreticinin Nivus model adıyla piyasaya sunmaya hazırladığı yeni modelinden ilk video yayınlandı. İlgili videoya YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Avrupa genelinde olduğu gibi ülkemizin en çok sevilen ve tercih edilen markaları arasında yer alan Volkswagen’in yeni bir modeli piyasaya sunacak olması otomobil tutkunları arasında büyük bir heyecan yarattı.

Bir süredir model ile ilgili olarak bilgiler ortaya atılmış ve bu bilgiler ile ilgili Volkswagen tarafından bir açıklama yapılmamıştı.

Teaser videosuyla birlikte merak edilen birçok detay da gün yüzüne çıkmış oldu.

Nivus Dış Tasarım Detayları

Crossover bir model olduğu göz önüne alındığında ve ortaya çıkan video dikkatli bir şekilde izlendiğinde Nivus’un dış tasarımı genel itibariyle gün yüzüne çıktı diyebiliriz.

İlk olarak dikkatleri eğimli tavan tasarımı dikkat çekerken, bagaj kapağı üzerinde konumlandırılan spoiler ise aracın sportif yönü hakkında ipucu veriyor. Ön tasarıma bakıldığında ise oldukça geniş bir hava girişinin kullanıldığını ve hava girişinin hemen üzerinde üçgen formunda sis farlarını görebiliyoruz.

MQB platformunda yükselecek olan aracın geniş bir kitleye hitap edebilmesi için fiyatlarının da oldukça ulaşılabilir olacağı henüz netlik kazanmayan bilgiler arasında yer alıyor.

İlk olarak Brezilya’da satışa sunulacağını ve ardından Avrupa versiyonunun üretim bandına alınacağını biliyoruz. 1.0 litre hacminde TSI motoru Brezilya versiyonunda görev alacak olup araç sadece önden çekiş sistemiyle satın alınabilecek. 6 kademe otomatik şanzıman ile güç aktarımı sağlanacak araçta 126 HP güç elde edildiği dikkatlerden kaçmıyor.

Aracın Avrupa versiyonuyla ilgili detaylar için sitemizi takipte kalınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

10 Ocak 2019, 19:54

Geçtiğimiz hafta gün yüzüne çıkan Yeni Honda CR-V modeliyle birlikte merak edilen dizel otomatik tartışmasına nokta koyuldu.

cool
2019 Honda CR-V Dizel Otomatik Çıkacak Mı? (Açıklandı)

Ülke olarak hepimize dizel otomatik kombinasyonu her daim çekici gelmiştir. Bu yüzden uzun zamandır takipçilerimiz tarafından tarafımıza Yeni Honda CR-V dizel otomatik kombinasyonunun satışa sunulup sunulmayacağı konusunda sorular gelmektedir. Honda Resmi Olarak Noktayı Koydu Geçtiğimiz hafta gün yüzüne çıkan Yeni Honda CR-V modeliyle birlikte merak edilen dizel otomatik tartışmasına nokta koyuldu. Otomobil tutkunlarının beğenisine sunulan Yeni...

Devamını Görüntüle