Pit Stop
2 dakikada okuyabilirsiniz 14 Ağustos 2019'de eklendi

Volkswagen T-ROC Cabriolet Üstü Açılabilir Versiyonu Ortaya Çıktı

Volkswagen T-Roc modelinin şimdi de üstü açılabilir versiyonu tanıtım için hazırlanıyor.

Volkswagen T-ROC Cabriolet Üstü Açılabilir Versiyonu Ortaya Çıktı

Sektör içerisindeki rekabetin artmasıyla birlikte otomobil üreticileri de yeni model arayışlarına devam ediyor. Volkswagen T-ROC Cabriolet modeli de bu duruma verilebilecek en güzel örnekler arasında yer alıyor. Volkswagen Bettle ve Volkswagen Golf arasında konumlandırılan Volkswagen T-Roc modelinin şimdi de üstü açılabilir versiyonu tanıtım için hazırlanıyor.

Üstü Açılabilen Araba Boşluğu Doldurulacak

Bilindiği üzere birçok konuda olduğu gibi otomobil dünyasında da belirli zaman dilimlerinde belirli bir otomobil modası tüm dünyada kendini gösteriyor. Üstü açılabilen otomobiller ise tüm zamanların vazgeçilmezleri arasında kabul ediliyor. Volkswagen, T-ROC Cabriolet modeli ile markasının üstü açılabilen otomobil boşluğunu da doldurmayı hedefliyor.

Resmi Tanıtım İçin Tarih: 2019 Eylül

Eylül ayı içerisinde Frankfurt Otomobil Fuarı‘nda düzenlenecek olan resmi tanıtım etkinliğinden sonra ilk siparişlerin kabul edilebileceği tahmin ediliyor. İlk teslimatların ise 2020 bahar aylarında yapılacağı da öne çıkan bilgiler arasında yer alıyor.

Volkswagen T-ROC Cabriolet Motor Seçenekleri

Volkswagen T-ROC Cabriolet modeli 2 farklı motor seçeneğiyle satışa sunulacak. Bu motorlar;

  • 1.0 litre hacminde ve 113 HP gücünde 3 silindirli benzinli motor
  • 1.5 litre hacminde ve 148 HP gücünde 4 silindirli benzinli motor

İki farklı benzinli motor seçeneğinin sunulacağı Volkswagen T-ROC Cabriolet modelinde güç aktarımı ise 1.0 litrelik motorda 6 ileri manuel şanzıman ile sağlanacak olup, 1.5 litrelik benzinli versiyonda ise 7 ileri otomatik şanzıman yer alacak.

Şuan için aracın ilk olarak İngiltere pazarında satışa sunulacağı görülmektedir. Volkswagen T-ROC Cabriolet fiyatının ise yaklaşık 30.000 £ seviyesinden başlayacağı tahmin ediliyor.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

26 Temmuz 2019, 15:11

SUV trendinde rekabet artarken Yeni Kia Sportage tarafından büyük beklentiye sebep olabilecek bir görsel internet ortamında yayılmaya başladı.

Yeni Kia Sportage SUV Coupe Olabilir Mı?

SUV trendinde rekabet artarken Yeni Kia Sportage tarafından büyük beklentiye sebep olabilecek bir görsel internet ortamında yayılmaya başladı. SUV Coupe olarak yorumlanan Kia Sportage modeline ait olan görselin dijital bir çizimden ibaret olduğu kısa süre içerisinde anlaşılmış oldu. Diğer yandan premium SUV modellerine baktığımızda BMW, Porsche ve Mercedes gibi modellerin SUV Coupe...

Devamını Görüntüle